logotyp_podstawowy

Zapraszamy Biegaczy z branży farmaceutycznej na Silver Run 25.04.2020 do BARDA.

Szanowni Biegacze,

z entuzjazmem ogłaszamy iż w 2020 roku w ramach zawodów charytatywnych Silver Run należących do cyklu biegów górskich, uruchomiliśmy specjalną kategorię rywalizacji dla Pracowników branży farmaceutycznej, której Partnerem została oficjalnie spółka Apteneo Sp. z o.o.  Pracownicy aptek i całej branży farmaceutycznej mają dobre serca i startem w zawodach chcą pomóc dzieciom i młodzieży w trudnej sytuacji  życiowej.

Podczas zawodów zostanie rozegrany również darmowy bieg dla dzieci na dystansie 250m, z podziałem na grupy wiekowe w przypadku większej ilości dzieci, zapisy tylko w biurze zawodów 25.04.2020.

Start zawodników z psami jest dozwolony, wymogiem jest posiadanie wszystkich szczepień przez zwierzę i kaganiec dla zminimalizowania ryzyka dla innych uczestników, jeśli Państwa pupil jest agresywny.

Zawody odbędą się na terenie Gór Bardzkich okalających miasto Bardo i obejmujących częściowo również obszar Natura 2000. Góry Bardzkie, są wspaniałym miejscem do treningów i rywalizacji, w przepięknymi krajobrazami.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!  Z TWOJA GRUPĄ BIEGOWĄ OTRZYMASZ RABAT, SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE

Serdecznie zapraszamy wszystkich Biegaczy do udziału w naszych zawodach, ponieważ tylko dzięki Państwu możemy realizować darmowe, pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego,  dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ośrodków wychowawczych, resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych, ubogich rodzin itd.

Szczerze dziękujemy,

Organizator – Polska Fundacja Wychowania Fizycznego

 

 

 

logotyp_podstawowy