start-17-11-2018

Oficjalne oświadczenie Organizatora zawodów i wyniki Silver Run 17.11.2018

Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatora zawodów Silver Run rozegranych 17.11.2018r. na terenie G.Sowich i Muzeum Twierdzy Srebrna Góra, przepraszam wszystkich Państwa za zaistniałą sytuację, która nie powinna mieć miejsca oraz nigdy więcej się powtórzyć. W wyniku niezrozumienia poprawnych poleceń osoby koordynującej zabezpieczenie tras zawodów, oraz nie przekazania między sobą poleceń przez Wolontariuszy, zostaliście Państwo pokierowani na trasę zawodów w przeciwnym kierunku. Dodatkowo Wolontariusze rozpoczęli zbieranie oznaczeń trasy zbyt wcześnie, zgodnie z prawidłowym kierunkiem przebiegu trasy, czego następstwem było brak oznaczeń tras i zgubienie się większości Państwa startujących na dystansie 12km/21km. Biegacze startujący na dystansie 42km zostali pokierowani właściwie na pierwszym skrzyżowaniu w terenie leśnym, przez Wolontariusza który później nie przekazał instrukcji zmieniającemu go koledze kierującego ruchem podczas startu grup 12/21km.

W związku z zaistniałą sytuacją oczywiście całą winę ponosimy jako Organizator zawodów i w ramach rekompensaty potwierdzamy oficjalnie iż wszyscy Państwo biorący udział w zawodach 17.11.2018 otrzymacie Państwo darmowy start w jednej wybranej przez przez Państwa edycji Silver Run 2019, szczegóły potwierdzania darmowego uczestnictwa przedstawimy jeszcze w tym roku wraz z udostępnieniem terminów zawodów na przyszły rok.

Wszystkie wyróżnienia i nagrody w kategoriach określonych w regulaminie (Żeńska, Męska, oraz pierwsze miejsca w kategoriach wiekowych) zostaną wysłane do Państwa pocztą w listach poleconych. Ze względu na zaistniałą sytuację nie odbyła się oficjalna dekoracja Zawodniczek i Zawodników, którzy uzyskali 3 najlepsze czasy na każdym dystansie, obecni do końca niektórzy Finaliści wyrazili chęć  odbioru wyróżnień i nagród po zawodach, co zrealizowaliśmy na Państwa prośbę.

Przygotowaliśmy dla Państwa również pulę nagród do losowania ogólnego, które rozlosujemy podczas relacji live na profilu Silver Run w portalu Facebook, termin podamy jeszcze w tym tyg. do Państwa wiadomości. Zawodnicy którzy wnieśli opłatę startową a nie wystartowali w zawodach będą mogli odebrać pakiet startowy w wyznaczonym miejscu i czasie (Wrocław), udostępnionym na profilu Silver Run oraz tutaj na oficjalnej stronie internetowej.

Wyniki i pierwsza galeria zawodów Silver Run 17.11.2018  https://live.ultimasport.pl/730/index.php?site=pdf

Silver Run Cerw