silver run 12.10.2019 srebrna gora

Zapraszamy na Silver Run 12.10.2019 do Twierdzy Srebrna Góra :)

silver run 12.10.2019 srebrna goraDrodzy Biegacze,

W imieniu własnym, Partnerów; Dyrekcji Muzeum Twierdzy Srebrna Góra, Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Sztosowicach, Wójta G. Stoszowice i Sponsorów; BROWARU REBELIA, Muzeum Kopalni Złota, Strzelnicy Historycznej w Twierdzy Srebrna Góra, Klubu Gentleman Rally, zapraszamy wszystkich Państwa na zawody z charytatywnego cyklu biegów górskich  Silver Run już 12.10.2019 do Twierdzy Srebrna Góra.

Podczas zawodów zostanie rozegrany również darmowy bieg dla dzieci na dystansie 250m, z podziałem na grupy wiekowe w przypadku większej ilości dzieci, zapisy tylko w biurze zawodów 12.10.2019.

Start zawodników z psami jest dozwolony, wymogiem jest posiadanie wszystkich szczepień przez zwierzę i kaganiec dla zminimalizowania ryzyka dla innych uczestników, jeśli Państwa pupil jest agresywny.

Zawody odbędą się w parku krajobrazowym Gór Sowich, które są wspaniałym miejscem do treningów i rywalizacji, w przepięknymi krajobrazami.

Strona zapisów: http://www.silver-run.pl/12-10-2019-srebrna-gora/

https://zapisy.ultimasport.pl/528

Serdecznie zapraszamy wszystkich Biegaczy do udziału w naszych zawodach, ponieważ tylko dzięki Państwu możemy realizować darmowe, pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego,  dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ośrodków wychowawczych, resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych, ubogich rodzin itd.

Szczerze dziękujemy,

Organizator – Polska Fundacja Wychowania Fizycznego